Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Noosphere Birthday Cards

Noosphere Birthday Cards


NOOSPHERE BIRTHDAY CARDS - Мій космічний день народження

 

Щороку кожен з нас святкує один особливий день — день народження. Ми отримуємо безліч побажань від батьків, рідних і друзів. Їхні теплі слова змушують посміхатися, надають віру у себе і свої сили. А якби кожен отримував хоча б на одне привітання з днем народження більше? Та ще й від цілком незнайомої людини, яка вирішила поділитися своїм добром зі світом? Мабуть, це змусило б нас радіти ще сильніше? Звісно так! 

Намалюйте свій космічний малюнок і ми перетворимо його на вітальну електронну листівку для іншого учасника Noosphere Birthday Cards. А ви так само отримаєте листівку у важливу дату — на свій день народження. Об’єднаймося й поділімося приємностями одне з одним.

Зареєструватися у Noosphere Birthday Cards можна за посиланням https://bit.ly/3MGpnCZ

Прийом малюнків триватиме з 1 червня до 1 серпня 2022. А от космічні привітання учасники Noosphere Birthday Cards отримуватимуть на електронні скриньки з 1 вересня 2022 року до 1 вересня 2023 року. 

До участі запрошують дітей і підлітків віком від 3 до 17 років. 

 

Ініціатори – ГО «‎Асоціація Ноосфера» – вже мають досвід організації подібних проєктів. Щорічно з 2019 року громадська організація за підтримки засновника Макса Полякова, мецената і візіонера космічного майбутнього України, проводить всеукраїнський конкурс дитячого космічного малюнка Noosphere Space Art Challenge, який є одним з наймасштабніших творчих конкурсів України. Так, 2021 року у ньому взяли участь майже 15 000 дітлахів! Загалом за 4 роки проведення Noosphere Space Art Challenge юні українські художники створили більше 30 000 космічних малюнків. 

Організатори впевнені, що секрет популярності – в тематиці конкурсу. «‎Дослідження космосу, відкриття нових світів – це те, що завжди приваблювало малечу. Наразі ж ГО «‎Асоціація Ноосфера» сподівається, що нова ініціатива допоможе українським дітям не лише розкрити свій творчий потенціал, але й отримати підтримку, таку важливу у важкий воєнний час. А також на практиці переконатись: Україна – єдина» – зазначила Ольга Зима, керівниця соціальних проєктів Noosphere.  


Вік

3–17


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 414 55 04


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
онлайн