Як вибрати ідеальний монітор для роботи та навчання


Опубліковано 10 Жовтень 2022 о 15:00

Блог Діти в місті Кривий Ріг >  Оглядові статті >  Як вибрати ідеальний монітор для роботи та навчання


Як вибрати ідеальний монітор для роботи та навчання

Photo: "Діти в місті"


Хороший та якісний монітор – це обов'язкова умова для продуктивної роботи, навчання чи гарної гри. Останнім часом все більше людей віддають перевагу ноутбукам через їх компактність і доступну ціну. Однак потужні та надійні портативні комп'ютери все ще залишаються незамінним помічником для мільйонів людей. І особливо для професіоналів.


Якщо зараз ви знаходитесь у пошуках якісного монітора для вашого ПК, вам варто звернути увагу на монітори viewsonic, які підійдуть як для роботи, так і для ігор.


Монітор на всі випадки життя


Сучасні монітори мають безліч переваг перед екранами ноутбуків. Крім очевидного плюсу у вигляді розміру екрану, є менш очевидні плюси, такі як:

 • передача кольорів,
 • синхронізація графічного процесора та монітора,
 • покриття екрану,
 • висока продуктивність.

Вибираючи монітор, ви повинні насамперед відштовхуватися від своїх особистих потреб та завдань, адже для різних цілей потрібні різні характеристики монітора. При цьому ViewSonic може похвалитися універсальною та якісною продукцією на всі випадки життя.


На що звернути увагу під час вибору монітора:

 • розмір,
 • продуктивність,
 • покриття екрану,
 • розширення,
 • кут огляду,
 • роз'єми,
 • тип підсвічування.


Характеристики моніторівPhoto: із вільних джерел


Перше, що впадає у вічі, це точна і приголомшлива передача кольорів і відтінків. Ідеальна передача кольорів, яка досягається за допомогою покриття sRGB, забезпечує якісну роботу з фото і відео файлами, адже зовсім не спотворює кольори оригіналу. Крім цього, ви отримаєте високу чіткість та деталізацію. Монітори ViewSonic фактично створені для людей творчих професій, яким щодня доводиться працювати із візуальними матеріалами.

Ергономічні налаштування монітора дозволяють встановити його таким чином, щоб було зручно працювати незалежно від розташування комп'ютера і освітлення навколо. Ви можете налаштувати поворот, нахил та навіть висоту монітора.

Висока роздільна здатність екрану дозволяє насолоджуватися улюбленими іграми з максимальною чіткістю. Зображення не гальмуватиме і не зависатиме, що дозволить розслабитися і насолоджуватися сучасними візуальними ефектами.

Окрім ігор, ви також можете використовувати монітор для перегляду фільмів на великому екрані. Якість картинки не йде в жодне порівняння з переглядом фільмів на ноутбуках.

Додамо, що за допомогою універсальних роз'ємів монітор можна також легко підключити до ноутбука для зручності роботи вдома.


Варто зазначити, що монітори ViewSonic доступні в різних цінових діапазонах, тому ви можете вибрати варіант, який не вдарить по вашому сімейному бюджету.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук