Види газонокосарок та де їх можна замовити в Україні.


Опубліковано 03 Травень 2023 о 16:00

Блог Діти в місті Кривий Ріг >  Різне >  Види газонокосарок та де їх можна замовити в Україні.


Види газонокосарок та де їх можна замовити в Україні.

Photo: instr.com.ua


Догляд за газоном та створення ландшафтного дизайну вельми трудомісткий процес і без спеціального обладнання тут не обійтися. Газонокосарка один із найефективніших варіантів стрижки газонів, що не потребує великих фізичних зусиль. Однак, перед тим як перейти до вибору моделі косарки трави, буде правильно ознайомитися з їх різновидами, особливостями конструкції та важливими технічними характеристиками.


Різновиди газонокосарок


Усі газонокосарки діляться на самохідні та несамохідні. Самохідні косарки вимагають мінімум фізичних зусиль, тільки спрямовувати у потрібний бік і то не завжди. Наприклад, газонокосарки-роботи самостійно рухаються дільницею, і навіть без участі людини стають на підзарядку акумулятора або ховаються від дощу у разі випадання несподіваних опадів.

Ключова відмінність газонокосарок полягає у вигляді приводу, який є основним елементом, що перетворює електроенергію або рідке паливо на механічну енергію, що рухає ножі та колеса.


Таким чином, можна виділити чотири типи косарок для трави:

 • механічні. У них ножі обертаються за рахунок руху коліс по грунту. Такий варіант догляду за газоном є найпростішим, дешевим, що не вимагає жодного палива та підключення до мережі. Проте, робота механічною газонокосаркою є трудомісткою. Також перевагою газонокосарок такого типу є їх компактність і можливість покосу трави в недоступних місцях, які навіть можуть характеризуватись перепадом висот грунту;
 • електричні. Один з найпоширеніших варіантів для стрижки газонів. Електропривод не вимагає особливої підготовки до роботи, він надійний, тихо працюючий, не виділяє вихлопних шкідливих газів і у разі поломки легко ремонтується. Одним суттєвим недоліком електричних газонокосарок є радіус дії, який залежить від довжини шнура живлення. Однак і його можна збільшити, підключивши косарку через подовжувач;
 • бензинові. Такі газонокосарки можуть працювати на значній відстані від наявного електропостачання, так як вони оснащуються ДВЗ (двигуном внутрішнього згоряння), який має високу потужність. Окрім мобільності, та можливості косити навіть стебла молодих чагарників, даний вид косарок характеризується високою прохідністю, але й великою вагою, сильним шумом під час роботи, а також складністю ремонту;
 • акумуляторні. У газонокосарках працюючих від акумулятора встановлюється електродвигун постійного струму, найчастіше безщіткового типу. Це компактне обладнання, що дозволяє доглядати газон з мінімальним шумом, і без залежності від електромережі. Час роботи акумуляторних газонокосарок у середньому не перевищує однієї години та залежить від ємності акумуляторної батареї. До цієї категорії також належать газонокосарки роботи - найсучасніший та інноваційний варіант догляду за ділянкою.


Особливості конструкції та вибору газонокосарок


Конструктивно всі колісні газонокосарки з механізованим приводом складаються з:

 • платформи, яка розташована найчастіше на 4 колесах;
 • деки, де обертаються ножі у формі лопат;
 • механізму управління та включення;
 • ємності для зрізаної трави - травозбірника. Деякі моделі не оснащені травозбірником і викидають скошену траву на бік або ззаду газонокосарки.

У самохідних косарках частина енергії спрямовується на обертання коліс, при цьому рухатися можуть як задні або передні, так і обидві пари.

Процес скошування трави супроводжується створенням сильного повітряного потоку, створюваного ножами-лопатями. За рахунок цього потоку не тільки відбувається викид скошеної трави, а й підняття стебел її вертикально, для більш ретельного зрізу.


Вибираючи газонокосарку, потрібно буде звернути увагу на:

 • потужність приводу;
 • ширину косовиці;
 • висоту косовиці (іноді вона може регулюватися);
 • вид приводу;
 • тип руху косарки;
 • розмір коліс та протектор на шинах - впливає на прохідність пристрою;
 • наявність режиму мульчування;
 • обсяг травозбірника (за його наявності);
 • якщо це акумуляторна косарка, то ще й напруга батарей, їх кількість та ємність;
 • бренд (виробник) техніки.


Де купити газонокосарку за низькою ціною?


Величезний вибір надійних газонокосарок догляду за будь-яким розміром ділянки в інтернет-магазині компанії "Інструмент-центр". Для того щоб зробити покупку, потрібно вибрати відповідну модель, натиснути на кнопку "купити" і оформити замовлення, обравши варіант оплати та доставки. Про працездатність газонокосарки можна не переживати, тому що на кожний товар видається гарантійний талон, а додатково перед відправкою кожна одиниця перевіряється пробним включенням.

За всіма нюансами пов'язаними з покупкою можна звертатися за телефонами: +380 (97) 976 00 66 та +380 (93) 976 00 66.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук