Електросамокат для дитини: як вибрати та з якого віку можна купувати


Опубліковано 17 Липень 2023 о 17:00

Блог Діти в місті Кривий Ріг >  Різне >  Електросамокат для дитини: як вибрати та з якого віку можна купувати


Електросамокат для дитини: як вибрати та з якого віку можна купувати


Photo: Freepik


Електросамокат – сучасний транспортний засіб індивідуальної мобільності, який може стати чудовим подарунком для дитини. Він дозволяє не тільки розважатися, але й розвивати координацію рухів, почуття рівноваги, фізичну форму. Але як вибрати електросамокат дитячий та з якого віку можна ним користуватися? У цій статті ми розкажемо про основні критерії вибору та порадимо кращі моделі на ринку.Photo: з відкритих джерел


З якого віку можна купувати електросамокат дитині?


Немає чіткої вікової межі для користування електросамокатом, але враховуйте, що це не просто іграшка, а повноцінний електротранспорт, який потребує дотримання правил безпеки та вміння керувати. Тому перед тим, як купити електросамокат дитині, переконайтеся, що вона:

 • Вже вміє їздити на звичайному самокаті або велосипеді;
 • Розуміє, що не можна їздити по дорозі з автомобілями, переходити перехрестя на червоне світло, порушувати швидкісний режим;
 • Має необхідне спорядження для захисту – шолом, наколінники, налокітники;
 • Знає, як увімкнути та вимкнути електросамокат, як гальмувати, як заряджати акумулятор.

Зазвичай дитина готова до цього у віці 6-7 років, але все залежить від індивідуального розвитку та бажання. Для молодших дітей можна обрати моделі з меншою потужністю та швидкістю.


За якими критеріями вибирати електросамокат дитячий?


При виборі електросамоката для дитини слід звернути увагу на такі параметри:

 • Потужність

Вона визначає швидкість та пробіг. Для дитячих моделей достатньо 100-200 Вт. Такий самокат електричний може розвивати швидкість до 20-25 км/год і проїхати на одному заряді до 15-20 км.

 • Розмір коліс

Вони повинні бути достатньо великими та м’якими, щоб легко подолати нерівності дороги. Оптимальний розмір – 6-8 дюймів. Колеса можуть бути пневматичними або гумовими. Пневматичні шини забезпечують кращу амортизацію, але вони важчі та можуть спуститися. Гума легша та міцніша, але жорстка та менш комфортна на нерівностях.

 • Вага та конструкція

Електросамокат повинен бути легким, щоб його можна було легко переносити. Вибирайте також конструкцію, що складається. Зазвичай він важить 7-10 кг. Також важлива регульована висота ручки, щоб підлаштувати її під зріст дитини.

 • Дизайн

Електросамокат повинен сподобатися дитині не лише за характеристиками, але й за зовнішнім виглядом. Вибирайте модель з яскравим та стильним дизайном, який пасуватиме до особистості вашої дитини. Також можна обрати електротранспорт з підсвічуванням коліс та рами, що додасть ефектності та видимості в темний час доби.


Photo: з відкритих джерел


Найпопулярніші моделі електросамокатів дитячих в "Цитрусі"


Якщо шукаєте магазин (онлайн чи офлайн), де можна купити електросамокат дитячий, за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/electroscooters/ в “Цитрусі” представлено велику підбірку різноманітного електротранспорту. Найбільшу популярність серед покупців мають наступні дитячі моделі за ціною від 7999 гривень:

 1. Like.Bike Twist (Black) – розрахований на райдерів вагою до 60 кг;
 2. Ninebot A6 (та інші моделі бренду) – оптимальний вибір для найменших, адже вирізняється компактними розмірами, низькою швидкістю та малим запасом ходу;
 3. Proove X-City Pro у чорному чи білому корпусі – популярна модель з кращими характеристиками серед дітей та підлітків.

Онлайн-консультанти порадять найкращий вибір під ваші сподівання та вимоги, а також запропонують вигідні умови кредиту чи розстрочки на самокат для дітей та дорослих.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук