Англомовний табір на Гірській локації (Польща)Англомовний табір на Гірській локації (Польща)

Команда British Camp розробляє унікальні тематичні програми канікул щосезону: зараз їх вже 18, зокрема з партнерами – «1+1 Media» та Музеєм Щастя в Лондоні. Особливість кожної програми — це сучасний формат: комбінація фізичних та інтелектуальних занять, 10 видів спорту на вибір, спікери, проєктна діяльність. При цьому кожна активність проходить англійською мовою! Ми втілюємо нові стандарти безпеки та комфорту для усіх учасників заїздів. А також не поступаємося цінностям, як безпека, розвиток дітей і допомога Україні. Пишаємось, що British Camp входить до альянсу Всесвітньої та Американської асоціації таборів.

British Camp — Mountain location:

 • Гірська локація неподалік Закопаного;
 • Контроль безпеки;
 • Англійська мова;
 • Зимові види спорту.

KEEP CALM AND CAMP ON. Ми заснували British Camp 9 років тому за найвищими стандартами безпеки та навчання у британських мовних коледжах. 

Наші цінності — англомовне середовище, безпека для усіх учасників заїздів, підтримка дитинства та допомога Україні. Цінності об’єднують нашу команду з кемперами та створюють дружнє ком’юніті для розвитку.

Ми втілюємо нові стандарти безпеки та комфорту для усіх учасників заїздів. Пишаємось, що British Camp — частина альянсу Всесвітньої та Американської асоціації таборів.

Англійська.  Упродовж 2 тижнів кемпери відвідають 28 академічних годин англійської від наших носіїв мови з Британії та США, які мають досвід викладання у стилі edutainment для дітей та підлітків. Усі уроки, тренінги, вечора та спортивні заняття проходять виключно англійською мовою.

Активності. 4 виїзні екскурсії з катанням на лижах, спортивні ігри, проєкти, тренінги, майстер-класи, командні змагання — усе англійською мовою.

Територія та інфраструктура

Відпочинок кемперів в Польщі пройде в новому заміському комплексі Grand Karpatia Ski & Spa неподалік від міста Закопане.

Локація — Grand Karpatia Ski & Spa:

 • еко-вілла біля підніжжя карпатських Татр;
 • 4-разове харчування в ресторані та можливість підбору дієтичного меню;
 • майданчики для спортивних ігор та мʼякі зони для відпочинку і перегляду фільмів на території локації;
 • зелена територія з дивовижним краєвидом, дитячим майданчиком та садом для відпочинку на свіжому гірському повітрі;
 • активності в парку розваг та на спортивних майданчиках поряд з локацією в супроводі команди табору;
 • цілодобова охорона території та відеонагляд, а також тьютори, психолог і медичний працівник, які оберігають відпочинок дітей 24/7.

Умови проживання:

 • Проживання на еко-віллі з краєвидом на Татри по 3-4 дитини в кімнаті;
 • Повністю укомплектовані кімнати з індивідуальними ванними;
 • Тьютори, лікарі та психолог ночують на одній локації з дітьми;
 • 24/7 електрика та гаряча вода;
 • Регулярно оновлюється питна вода, набір рушників, постільної білизни та засобів гігієни.

Нова унікальна програма — Holidays Edition

Ми розробляємо унікальні програми канікул щосезону. Особливості кожної програми British Camp — це сучасний формат: комбінація фізичних та інтелектуальних занять, 10 видів спорту на вибір, спікери, проєктна діяльність. При цьому кожна активність проходить англійською мовою!

У власних програмах ми втілюємо концепцію edutainment. Цей формат поєднує навчання з розвагами. Кемпери покращують англійську інтерактивно та під час будь-яких активностей програми: на розмовних клубах, уроках з граматики, майстер-класах, тренінгах, проєктах. Навіть під час спорту вони намагаються ділитися враженнями англійською, а тьютори та інструктори підтримують їх.

Ми створили нову тематичну програму, аби дослідити культуру Великобританії через свята та традиції святкувань. Завдяки програмі «Holidays Edition», кемпери з легкістю розумітимуть різноманітність культур і традицій. Через проєктну діяльність навчаться працювати в команді та презентувати власні дослідження. А ще завжди зможуть підтримати розмову з native speakers і бути з ними «на одній хвилі».

Активний відпочинок потрібен і взимку! Саме тому ми з кемперами відправимося на цілих 4 екскурсії на території локації, де будемо кататися на лижах досхочу! Гірськолижні спуски розташовані прямо на території нашої локації. А упродовж активностей разом спостерігатимемо за красою Українських Карпат: адже взимку гори виглядають неймовірно казковими.

Команда British Camp

Команда British Camp – тьютори, координатори — це професіонали не тільки у роботі з дітьми, а і в розробці освітньо-розважальних проєктів.

Серед нашої команди є випускники Української академії лідерства та міжнародних інституцій. А також дипломовані журналісти, спортсмени та перекладачі, які мають досвід практики у професіях та сфері менторства у країнах Європи та Америки.

Розвиток і становлення особистості — це наш стиль життя. І, звичайно, бажання ділитися досвідом з нашими кемперами.

Наша команда не тільки наставники: вони допомагають кемперам відчувати свою важливість і комфорт під час спілкування.

Розклад дня

Наша команда обирає актуальні теми для програм заїздів. Ми насичуємо їх активностями різних форматів, щоб кожен кемпер зміг знайти свої улюблені. Завдяки цьому ми скорочуємо екранний час на гаджетах та з користю відпочиваємо.

Приклад одного дня у British Camp:

8:30 – Wake Up

9:00  – Breakfast

9:30 – Getting to the skiing point 

10:00 - Stretching for skiing 

10:30 – Skiing/Ice Skating/Ice Tubing

12:30 – Snack

13:00 - 14:00 - Skiing/Snow battles

14:30 – Lunch 

15:00 – Getting ready

16:10 – English lesson 

17:30 – Free Time

18:50 – Dinner

19:30 – Gadget time

20:30 – Party / Cinema / Quest

22:30 – Lights out

Харчування

 • Кемперам пропонується 4-разове харчування.
 • Професійні кухарі та інші працівники, які забезпечують харчування для кемперів, завжди дотримуються необхідних санітарних норм. Усі прийоми їжі проходять в індивідуальних залах.
 • Тьютори та медичний персонал контролюють дотримання кемперами норм чистоти, а координатори табору перевіряють відповідність меню найвищим стандартам якості та індивідуальним дієтам.
 • До щоденного раціону кемперів ми включаємо поживні сніданки, гарячі перші страви, різні види м’яса та риби, гарніри, молочні продукти, свіжі овочі, сезонні фрукти та десерти.

Безпека

Територія локації освітлюється та охороняється 24 години на добу, а також покрита системою відеоспостереження. Керівник табору також стежить за безпекою перебування кемперів в таборі, тьютори, координатори та інший персонал табору проживають та перебувають на території поряд з кемперами впродовж усього заїзду.

Медичне обслуговування

 • На локації є обладнаний медичний пункт з усіма необхідними медикаментами для надання першої допомоги. На кожному заїзді працює медичний працівник.
 • Якщо дитина регулярно вживає ліки або вітаміни (інші медикаменти), батьки зобов’язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду.
 • Дитина вважається прийнятою на заїзд після проходження медичного огляду в день заїзду.
 • В разі захворювання в таборі можливий карантин та індивідуальне проживання хворої дитини. В разі необхідності батьки мають бути готові забрати дитину на додаткове обстеження. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

У вартість входить:

Англійська. Упродовж заїзду кемпери відвідають 14 академичних годин англійської від нейтів спікерів з тематичними уроками.

Розвиток. Проєктна робота, майстер-класи, квести, вечірки, диско та тематичні ігри англійською мовою.

Медицина. Медичний скринінг напочатку зайїзду, медичне страхування на період перебування у таборі та допомога 24/7.

Спорт. Спортивні тренування з професійними тренерами на спеціальних майданчиках.

Проживання. Проживання на віллі, по 3-4 кемпери в кімнаті.

Харчування. Харчування 4 рази на день в окремій залі ресторану комплексу.

Сертифікат. Сертифікат про успішне завершення заїзду та індивідуальні звіти про дитину від викладача.

Безпека. Цілодобова охорона локації, відеоспостереження, супровід тьютора, координатора та медичного персоналу 24/7.

Подарунки. Подарунки для кожного кемпера, онлайн фотозвіти і найяскравіші зимові емоції.

Докладніше https://british.camp/camps/mountain-location-winter/
Коли

4 Січня - 10 Січня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
11 Січня - 17 Січня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
18 Січня - 24 Січня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–17


Вартість

участь: 36900 грн (890€ - курс визначається на момент бронювання)


Телефон

+380 (44) 500 09 19
+380 (97) 000 09 19


Посилання


Адреса

За межами України
Мурзасіхле, Польща