Eurofest

Eurofest


 

Головна ідея Eurofest полягає в міжкультурному обміні між державами і локальними громадами, а саме уявлення національних культур України і Європи

 

Кривий Ріг - промислове місто з великими потенціалом, головним з яких є люди з різними соціокультурними поглядами і цікавими творчими ідеями, думками та ініціативами.

Через географічну особливість міста (велику протяжність), жителі міста проживають в окремих районах і мікрорайонах міста, що ускладнює участь в заходах, які проводяться в інших районах міста. Тому, з метою залучення якомога більше криворіжців і гостей міста до проведення заходу, з 2014 свято проводиться в різних адміністративних районах міста. Центрально-Міський район - 2014 рік, Покровський - 2015 рік, Саксаганський - 2016, Довгинцівський - 2017 рік, в 2018 році цей захід відбудеться в Тернівському районі, в 2019 році в металургійному, 2020 року - Інгулецький. Концепт зміни локації проведення заходу відповідає слогану міста "Кривий Ріг - місто завдовжки в життя" і загальної концепції "Місто без околиць".


Посилання


Адреса

Кривий Ріг