Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Час підкорювати космос. Стартували перші в Україні змагання з віртуального ракетомоделювання

Час підкорювати космос. Стартували перші в Україні змагання з віртуального ракетомоделювання


В Україні стартували онлайн змагання із ракетомоделювання Noosphere Space Games «Час підкорювати космос». Учасники сконструюють і запустять власний віртуальний космічний корабель у грі-симуляторі. 

 

Подібні змагання відбудуться в Україні вперше. Для проведення змагання використовується оригінальна відеогра — Kerbal Space Program (США), один з найуспішніших симуляторів космічних польотів. Учасники змагатимуться за призовий фонд 1000 доларів США, участь у змаганнях — безоплатна.

Організаторами виступили громадська організація «Асоціація Ноосфера» і Федерація ракетомодельного спорту України за підтримки Kerbal Space Program.

Для участі в онлайн змаганнях особливі навички чи попередній досвід з ракетомоделювання не обов’язкові: впоратися зможе будь-хто, застосувавши знання із шкільного курсу фізики, астрономії та математики.

У Kerbal Space Program гравці керують космічною програмою інопланетної раси, відомої як Кербали. У гравців є доступ до низки деталей для будівництва повністю функціонального космічного корабля, який літає за основами реалістичної аеродинамічної й орбітальної фізики. 

Kerbal Space Program має три режими гри. У науковому режимі можна проводити космічні експерименти, щоб розблокувати нові технології й розширити знання Кербалкінда. У режимі кар’єри потрібно контролювати кожен аспект космічної програми, включаючи будівництво, стратегію, фінансування, оновлення тощо. У режимі “пісочниці” гравці мають можливість створити будь-який космічний корабель, який тільки придумають, з усіма частинами й технологіями, наявними у грі.

«Ігрова реалізація в Kerbal Space Program дуже схожа на реальний процес конструювання та запуску космічного корабля. Учасники мають врахувати опір повітря, масу корабля, витрати палива, гравітацію, атмосферне гальмування. Але головне  — зберегти життя астронавтів»,  — каже генеральний секретар Федерації ракетомодельного спорту України Денис Хміль.  

Ці змагання продовжать традицію турнірів з ракетомоделювання за спільної організації ГО «Асоціація Ноосфера», співзасновником якої є Макс Поляков, український бізнесмен із досвідом у сфері космічних та IT технологій, інженерії та Федерації ракетомодельного спорту України, але, на жаль, в умовах воєнного стану.

«У країні триває війна, але ми не можемо залишити українську молодь без можливостей   розвитку її потенціалу. Наша глобальна мета  — створювати середовище, в якому можна застосовувати існуючі знання та набувати нові. Завдяки цьому турніру ми хочемо показати молоді, як насправді будуються космічні кораблі, закохати їх у космос. І колись, вони будуватимуть власні»,  — розповідає керівниця соціальних проєктів ГО «Асоціація Ноосфера» Ольга Зима.

Взяти участь у змаганнях можуть діти та підлітки - від наймолодших до 14 років. 

Подати заявки та ознайомитися з умовами участі можна через спеціальний сайт  — noospherespace.games. Завдання місії будуть доступними 27 липня, після етапу реєстрації команд. Чекайте на оновлення!


Вік

6–14


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Харків
Online