Indigo Mental ClubЦентри інтелектуального розвитку "Indigo Mental Club" були створені для того, щоб дати дітям від 5 до 14 років можливість розкрити і реалізувати всю свою геніальність і всі приховані можливості мозку.


В основі програми лежить ментальна арифметика - методика усного рахунку, яка поширена в більш ніж 70 країнах світу. Методика одночасно розвиває праве і ліве півкуля мозку. Заняття з викладачем проходять в спеціально обладнаних центрах нa рахунках aбaкуc (copoбaн). Будинки діти тренуються за допомогою унікальної онлайн-програми, яка дозволяє зробити процес навчання більш простим і одночасно більш цікавим для дитини.

Курс розрахований на різні вікові групи: 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 років. Заняття побудовані таким чином, щоб методично тренувати всі області головного мозку, вдосконалювати уяву, інтуїцію, креативну спрямованість, а також дрібну моторику. В цілому ментальна арифметика позитивно впливає на успішність дитини в школі і на успіх в різних сферах життя.

Місія "Indigo Mental Club" - це всебічний інтелектуальний розвиток дітей! Прорив в розумовому розвитку дитини Ви чітко побачите вже через кілька місяців занять!


Контакти

+380 (68) 457-67-30
indigokrivoyrog@gmail.com


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
Пр. Миру 44а, вул. Поштова (Карла Маркса) 25, вул. Ракітіна (Ногіна) 21, пр. Перемоги 37-в