JAMM School

JAMM School


Ліцензована дистанційна школа JAMM School для 5-11 класів


Переваги навчання у JAMM School:

  • гарвардська методика, в процесі навчання ми задіємо сильні сторони Вашої дитини;
  • команда закоханих у свою справу майстрів-педагогів;
  • супровід уважного ментора, який потурбується про налагодження процесу навчання;
  • соціалізація через загальношкільні виїздні заходи (в межах України та в США) та командну роботу над проектами протягом навчального року;
  • рання профорієнтація Вашої дитини.


У центрі процесу навчання нашої школи знаходяться сильні сторони Вашої дитини. Ви визначаєте пріоритетність предметів в залежності від сильних сторін Вашої дитини. В результаті дитина навчається швидше, краще, та із задоволенням.

Зацікавленість викладачів в дітях - це основа успіху в навчанні. Засновники розвивають сильні сторони учителів, а вчителі роблять те саме для Вашої дитини.
 

Для того, щоб навчання в школі було у задоволення для Вас і Вашої дитини, розроблена система переходу на дистанційне навчання, виїзний тренінг на початку навчального року та відео інструкції. У будь-який час наш центр підтримки допоможе вирішити питання, що виникатимуть.


Платформа, яка використовується в JAMM School, дозволяє швидко отримати доступ до навчальних матеріалів на персональній сторінці учня. Онлайн щоденник надає учневі детальну інформацію по кожному уроку і дозволяє відстежувати успішність. Навчальний матеріал доступний учням протягом семестру — повернутись до уроку можна в будь-який зручний час.
Контакти

+380 (63) 568 20 22
+380 (44) 568 20 22
office@jamm.com.ua


Посилання


Адреса

Кривий Ріг