Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Гра Таймтаг у клубі ДинамітГра Час (Timetag) - це нова, динамічна, безконтактна, командна гра, розроблена, на основі сюжету культового фільму «Час».


Для гри використовуються спеціальні браслети, які гравці одягають на руку. Також використовуються додаткові ігрові пристрої: Банк часу та Точка часу. На базі комплекту Timetag також проводяться і квести.

Браслет Таймтаг має екран в 3 дюйми на якому відображаються всі ігрові дані: особистий час гравця, командний результат, та інша ігрова інформація. Окремо виведені кнопки удару та захисту, а також взаємодії з додатковими ігровими пристроями.

Ігрові пристрої, «Точка часу» та «Банк часу», взаємодіють із гравцями у зоні дії радіосигналу.

Гравцям необхідно пересуватися по ігровій зоні і принагідно збирати «час», наближатися до гравців супротивника, щоб атакувати їх, або уникати супротивників, щоб зберегти якнайбільше свого часу!

Знаходячи на ігровому полі "Точку часу", гравці можуть поповнювати особисті запаси часу - "завантажуючи" з неї час на свій браслет.

Надлишки часу можна «здати» в загальний командний «Банк часу». Команда у якої після закінчення раунду в «Банку часу» виявиться часу більше – стає переможцем.

Існують різні сценарії та завдання у грі:

  • протистояння;
  • вартові часу;
  • змагання банків часу.

Timetag — відмінно підійде для проведення: дня народження, дитячого свята, або ігри в колі друзів.

Провести гру можна в будь-якому місці: пейнтбольному парку клубу "Динаміт",  базі відпочинку, ресторані, парку, приватному будинку, або навіть в офісі.

 

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у захоплюючий сюжет та динаміку гри.


Вік

6+


Вартість

один гравець: 150 грн (за годину)


Телефон

+380 (97) 048 58 58


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
вул. Володимира Великого, 34 А