Криворізький ботанічний сад НАН УкраїниКриворізький ботанічний сад


Криворізький ботанічний сад має надзвичайну колекцію рідкісних рослин, серед яких близько 200 видів лікарських і майже тисяча квітково-декоративних зразків. Тут більше 600 видів деревних і чагарникових видів рослин, серед яких можна знайти 120 різних сортів. Нарешті, тільки тут можна побачити понад 60 видів рослин, занесених до Червоної книги України, і близько 40 зразків, які знаходяться під охороною Всесвітнього та Європейського червоних списків.

У Криворізькому ботанічному саду можна побачити як звичні для українського ока маки, бузок і тюльпани, так і білий катран, сонячно-жовту сон-траву, карликові півники, весняний горицвіт і золотий горицвіт.

Найбільше вражає сад навесні, коли цвітуть більше 50 видів сірені.А якщо ви приїдете до Кривого Рогу взимку, вас обов'язково запросять на екскурсію оранжереями і теплицями, які протягом усього року радують око розмаїттям кольорів і чагарників.

Наукова діяльність На окрему увагу заслуговує наукова діяльність, яка ведеться в Криворізькому ботанічному саду: вивчають флористичні знахідки, документують нові для науки знахідки і зберігають унікальні і не до кінця вивчені Гербарні зразки. Крім того, проводять генетично селекційне вдосконалення рідкісних декоративних культур.

В умовах промислового регіону такі дослідження є новинкою, яка відкриває перед вченими широкі перспективи.


Контакти

+380 (564) 38 49 22,
+380 (564) 38 49 23,
+380 (564) 38 48 02.


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
вул. Маршака, 50