Ліцензована загальноосвітня школа IT STEP SCHOOL з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 5-11 класів 

IT STEP SCHOOL - Ліцензована загальноосвітня приватна школа для учнів 1-11 класів з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов у Кривому Розі.


IT STEP SCHOOL – це кращі європейські методики, сучасні погляди, висококваліфіковані вчителі та дружня атмосфера! Це перш за все сучасні підходи і методи. ІТ - не тільки в навчальній програмі, ІТ використовуємо як інструмент у вивченні різних дисциплін.

Діти в школі не мають часу нудьгувати та дивитись на годинник в очікуванні перерви! Вони навчаються за державною шкільною програмою (математика, біологія, фізика, хімія, історія тощо), але винятково з використанням прогресивних методів!

Що нас відрізняє:

  • Обов'язкове вивчення двох іноземних мов: англійська та іспанська, німецька або китайський на вибір. Групи ділимо не за віком або класами, а за рівнем знання мови. Такий формат є більш ефективним і дієвим. Під час навчання діти отримають міжнародні сертифікати на знання мови.
  • Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків - все те, що лише набуває актуальності і буде корисним незалежно від вибору професії. Підтвердження знань міжнародну сертифікацію від компаній Google, Microsoft.
  • Особистий розвиток. Діти дізнаються, що таке soft skills і чому вони важливі не з інтернету або соціальних мереж, а в рамках вивчення обов'язкових предметів і роботи над проектами. Психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект, критичне мислення - це ті навички, які крім інтелекту формують сильний внутрішній стрижень дитини.

Цінності IT STEP SCHOOL – це відсутність будь-яких проявів булінгу, відповідальність, толерантність, взаємоповага, взаємопідтримка, свобода, яка не є синонімом вседозволеності. 

Переваги навчального процесу:

  • Замість підручників — персональний комп'ютер. Усі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання будуть зібрані на персональному комп'ютері учня.
  • Гейміфікація та система мотивації школярів. Ми залучаємо дітей до навчального процесу шляхом гри. Замість нудних завдань - цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.
  • Електронний щоденник — це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того аби заповнювати щоденник - дитина зможе зробити щось більш корисне: почитати книжку або подивитись мультик англійською мовою.
  • Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі. Ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.
  • Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу. Ми вважаємо, що шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.
  • Індивідуальний підхід до ведення уроків ми залучаємо вчителів та кураторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття.

Зараз ведеться активний запис на навчання в 1-11 класи. Кількість місць обмежена!

Інвестуйте в майбутнє вашої дитини! Станьте частинкою  IT STEP SCHOOL -  запишіться на консультацію за посиланням: https://kr.itstep.org/its_school

 
Контакти

+380 (67) 828 85 86
kulik@itstep.org


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
просп. Миру, 44А (Металургійний район)

Як дістатися?

зуп. "Перший міський телеканал"