Дистанційна школа Liko Education Online

Дистанційна школа Liko Education Online


Liko Education Online – новий освітній продукт Ліко-школи для всіх, хто оцінив переваги віддаленого навчання під час карантину і готовий самостійно отримувати знання дистанційно. 


У зв’язку з пандемію було доцільним рішенням запровадити новий формат навчання. Саме тому із вересня 2020 року ми ввели новітні тенденції проведення уроків. Педагоги Ліко-школи поставили перед собою мету: розробити дистанційні курси для здобуття загальної середньої освіти, які будуть забезпечувати учнів не лише якісним навчальним матеріалом, а й створювати середовище для практики, формування учбових компетенцій та плідних комунікацій.

У період карантину Liko Education Online надає можливість онлайн навчання для учнів шкіл України.

Сьогодні Liko Education Online це:

  • Доступ до персонального кабінету на платформі з інтерактивними відеоуроками з усіх дисциплін, а також розкладом, журналом оцінок та нагадування про проходження курсу та таймінг.
  • Зміст і структура дистанційних уроків розроблені фахівцями Ліко-школи з використанням сучасних методик навчання та  з урахуванням вікових психофізіологічних особливостей учнів початкових класів.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс дозволить вашій дитині самостійно та  комфортно навчатись на платформі LEO
  • Онлайн-консультації з вчителями-предметниками усіх навчальних дисциплін – 1 раз на місяць,  (математика, українська та англійські мови - 2 рази), отримання результатів перевірки домашніх та практичних робіт з коментарями та висновками
  • Супровід куратора-класного керівника, який завжди на зв'язку і допоможе вирішити будь-яке питання.
  • Участь у позакласних заходах: тематичні дні, цікаві квести, всеукраїнські та міжнародні онлайн-олімпіади, подарунки до Нового року і Дня Народження.
  • За бажанням можна долучитися до благодійних проєктів ЛЕО та Ліко-школи, майстер-класів з кулінарії та рукоділля.  
  • Підтримка психолога, тьютора
     

Що може школа запропонувати дітям та їх люблячім батькам?

Широкий вибір пакетів для початкової, середньої та старшої школи: «Базовий», «Максимум», «ЛЕОЕкстрент», «Вільний слухач».

 

За необхідності можна обрати додатковий пакет, щоб поглибити знання із конкретного предмета: «Репетитор», «Математика», «Іноземні мови», «Додаткові онлайн-зустрічі», «Інтенсив», «STEM» (можливість  замовити  заняття  із восьми напрямків на вибір, що вивчаються в STEM-центрі Ліко-школи: програмування, розробка комп’ютерних ігор, медіа та відеоблогінг, робототехніка, Digital Art, конструювання та проєктування, 3D моделювання та друк, системне адміністрування та безпека), «Ліко-знайка».

Окрім навчання, є багато часу на позашкільні справи. Крім того, такий формат - чудова нагода привчати дитину до самоорганізації та відповідальності за виконання завдань.

У батьків також є Особистий кабінет, де вони можуть відстежувати загальну активність дитини. Функціонал Особистого кабінету передбачає доступ до інформації про успіхи учня, кількість пропущених занять тощо.


Отже, дистанційне навчання займає все більшу роль у модернізації та вдосконаленні української освіти. Ми вклали багато сил та створили відповідну освітню платформу, яка допоможе кожному учню здобувати освіту з задоволенням і рішуче обрати свій життєвий шлях. Чекаємо на вас в Liko Education Online! 


Контакти

+380 (44) 492 31 24
+380 (44) 492 31 25
info@leo.org.ua


Посилання


Адреса

Київ