Парк імені Юрія Гагаріна

Парк імені Юрія Гагаріна


Сучасний Кривий Ріг здатний здивувати своїми історичними місцями, архітектурними цінностями та іншими об'єктами культури


Однак парк імені Юрія Гагаріна вважається найбільш привабливим місцем для жителів та гостей міста. Тут відкривається чудовий вид на річку, міст, на якому часто під час прогулянки годують качок. Є піщаний пляж, який завжди людний в літню пору року.

Сюди приїжджають молодята для проведення оригінальної фотосесії. Для малюків є шанс провести час радісно, ​​скориставшись послугами цікавих атракціонів. Також можна піти на нову, безпечну для діток майданчик з масою цікавих конструкцій.

Парк Гагаріна сьогодні виглядає дуже красиво, має масу насаджень, різних порід дерев, рослин. Можна помилуватися дарами природи, подихати свіжим повітрям і видом річки. Тут побудовані кафе, де можна чудово відпочити і провести час вихідного дня.

Також варто відзначити, що в цьому парку люди часто займаються спортом, можна зустріти бігунів, тенісистів на корду, а також в клубі для тренувань. Лави розташовані близько один до одного, тому можна без особливих зусиль посидіти в даній парковій зоні.


Адреса

Кривий Ріг
проспект Карла Маркса, 23