Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День народження ТРК "Солнечная Галерея"

День народження ТРК "Солнечная Галерея"


Лазерні шоу Dark&Light у ТРК "Солнечная Галерея"У неділю, 20 вересня, вперше у Кривому Розі відбудуться лазерні шоу на просторі ТРК «Солнечная Галерея». Dark&Light – це гра світла і темряви, яскравих кольорів та мінливості. Такі шоу приваблюють своєю красою, щоб побачити та зафіксувати в пам’яті надовго. Їх демонструють по всій Європі – в Лондоні, Парижі, Варшаві, Будапешті.

Приз – це сюрприз!
У цей ТРК «Солнечная Галерея» наповниться цікавими та безпечними заходами, у магазинах будуть діяти вигідні знижки, а всі покупці зможуть взяти участь у святковій акції «Приз – це сюрприз».
У 2020 році торговельно-розважальному комплексу «Солнечная Галерея» виповнюється 12 років. За цей час вона стала улюбленим місцем шопінгу та дозвілля, місцем зустрічі та натхнення, виступали відомі співаки та творчі колективи міста.

Dark&Light - безпека понад усе!
Цього року головна місія на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея» - це гарантування безпеки та дотримання дистанції. Адже цього вимагають реалії та спільнота. То ж шоу Dark&Light – це чудовий спосіб дистанційно насолоджуватись перфомансом на вулиці.

Надійні розваги!
Ще одне важливе завдання – це підтримати талановитих творчих особистостей Кривого Рогу. Тому на День народження запрошені барабанщиці, денсмейкери танцювальних флешмобів, студенти художньо-графічного факультету для створення street-art об’єкту, а також дитячі аніматори у костюмах штурмовиків із кінофільму «Зоряні війни».
А ще гостей ТРК «Солнечная Галерея» здивують водяні гармати, які наповнені антисептичними засобами.

Знижки!
Шопінг на День народження ТРК «Солнечная Галерея» - це завжди вигідні та приємні знижки. Цьогоріч ця традиція ще більш актуальна для жителів Кривого Рогу, коли одяг, взуття та аксесуари можна купити за привабливими цінами від відомих брендів – якраз на осінь.

Фото на пам'ять!
Ще одна особливість – вперше гості ТРК «Солнечная Галерея» зможуть створити унікальне фото на пам'ять у стилі Bullet Time. Це мобільна мультикамерна фотостудія для миттєвого зображення, де одночасно працюють із різних сторін 15 фотокамер. Таке пропустити не варто!

Музика для настрою!
Музика створює настрій. Упродовж всього дня в ТРК «Солнечная Галерея» DJ сети забезпечуватимуть музичним супроводженням, яке сподобається усім. Хто захоче – зможе потанцювати.

Резюме в тегах!
Dark&Light, знижки, сюрпризи, гарний настрій та безпека соціального простору ТРК «Солнечная Галерея» гарантовано!


Вік

0+


Телефон

+380 (67) 325 30 23


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
пл. 30-ти річчя Перемоги, 1