Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Безоплатний майстер-клас "Глиняняй оберіг"

Безоплатний майстер-клас "Глиняняй оберіг"


Із давніх-давен люди пов'язували віру в добро, успіх, щастя з певними символами в оберегах.
 

Оберіг — предмет, якому приписують надприродну здатність захищати людей і їхій світ від негараздів. Кожна дитина – це перлина, основним критерієм здоров'я якої є гармонія з собою та навколишнім середовищем. Завдяки залученню дитини до мистецтва, саме через творчість вона розкриває в собі розуміння внутрішнього світу, який через художні образи встановлює зв’язок між свідомим і несвідомим.

Найдавніші почуття, які, на жаль, в умовах сучасного життя практично повністю згасають, за допомогою творчості починають відновлюватися і спонукають не тільки до розвитку естетичного почуття, відчуття гармонії форми, але й відновлюють внутрішній баланс організму і душевну рівновагу, сприяють розвитку дрібної моторики рук, мають на людину певний психотерапевтичний вплив.

Запрошуємо дітей на майстер-клас «Глиняний оберіг»

Коли: 31.01.2024 о 16:00
Спікер: Ірина Зоц – практичний психолог, арттерапевт, травма-фокус- терапевт.
Вік учасників: 8 + років
Необхідні матеріали: глина (пластилін); підкладна дошка (фанера, лінолеум, пластмаса, картон); прикраси для оберегу: намистинки, бісер тощо.
Реєстрація за посиланням: https://confidence.net.ua/topical-events/majster-klas-glynyanyj-oberig/

Методика ліплення з глини і пластиліну унікальна й проста в освоєнні – ні з чим не можна порівняти її впливу на творчий розвиток людини будь-якого віку. Використовуючи методику ліплення з глини (пластиліну), ми будемо створювати чарівні обереги.
Під час майстер-класу діти зануряться у чарівний магічний світ чаклування.

Будуть вчитися розширювати художній кругозір, формувати творче ставлення до навколишнього світу, підвищуючи пізнавальну активність.

Відшукаємо, відслідкуємо можливість зазирнути у власну підсвідомість і природним шляхом скорегувати свій емоційний стан. Це не тільки прекрасний спосіб зняти стрес і розслабитися, але й можливість розкрити внутрішній світ і, можливо, отримати відповіді на запитання.

Долучайтеся! Буде неймовірно цікаво!


Вік

8+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (95) 837 2768


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
онлайн