Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий онлайн-садок НУМО

Дитячий онлайн-садок НУМО


ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3 – 6 років.

 

Проєкт покликаний допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями, і тим самим відволікти дітей від воєнної дійсності. 

Тут і пізнавальні заняття з математики, логіки, мови, географії, біології та навіть астрономії. І видовищні досліди, щоб розважитись і водночас дізнатися, як це працює. І майстер-класи, де можна малювати й майструвати з паперу. І купа цікавих казок. На додачу – веселі руханки, артикуляційні вправи й активні ігри, щоб дитина не засиджувалася на місці.

 Кожен випуск «Садочка» — ніби один день занять з вихователями. Тож ми об'єднали кожні 5 випусків-днів у тижні. Відкривайте день за днем або вибирайте те, що зараз цікавіше вашій дитині, проглядаючи короткі описи. Нові випуски з'являються щобудня в новому тижні вгорі сторінки.

Випуски онлайн-садка можна переглянути на наших платформах та за посиланням на MEGOGO: https://megogo.net/ua/view/18037785.

 
Вік

3–6


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Запоріжжя