Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-Марафон: «У мене аутизм. Як це – бути мною»Онлайн-Марафон: «У мене аутизм. Як це – бути мною» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм
 з 1 по 5 квітня 2024 року

Організатор: ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс»
Щоб прийняти участь у марафоні безкоштовно реєструйтесь за посиланням: https://confidence.net.ua/topical-events/onlajn-marafon-u-mene-autyzm-yak-cze-buty-mnoyu/

Аутизм (розлад аутистичного спектру (РАС) – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку й характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування.
За оцінками ВООЗ, приблизно кожна 160 дитина народжується з аутизмом. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, кількість таких дітей зростає на 30% щороку + недіагностовані випадки. Американська асоціація Autism Speaks відзначає 1 випадок аутизму на 88 дітей. Загалом у світі таких осіб нараховується 2 мільйони 400 тисяч. (за даними Центру Громадського здоровʼя МОЗ України)

Для того, щоб про РАС дізналася якнайбільша аудиторія, щоб діти й дорослі розуміли особливості людей з аутизмом, щоб розвіяти міфи й зміцнити емпатію, ГО «ЦПД «Конфіденс» запрошує всіх на онлайн-марафон “У мене аутизм. Як це – бути мною”

З 1 до 5 квітня о 19.00 чекаємо вас у Zoom, щоб разом із фахівцями організації – психологами, психотерапевтами, педагогами, музикотерапевтами – та гостями марафону досліджувати тему аутизму, роздумувати, ділитися досвідом, дізнаватися, навчатися, радіти, вірити. Кожен, хто доєднається, матиме можливість поставити питання спікерам.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Одеса
онлайн